Сегодня в смт Верхнє Синьовидне 28.03.2024

Ліга чемпіонів: "Реал" у божевільній кінцівці уникнув поразки в матчі з "Боруссією" і вивів "Шахтар" у лідери групи

Після домашньої поразки від донецького "Шахтаря" (2:3) "Реал" зіграв внічию з менхенгладбахською "Боруссією" у другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч, що проходила в Німеччині, завершилася з рахунком 2:2.

Перший м'яч у грі був забитий на 33-й хвилині. Алассан Плеа вивів Маркуса Тюрама на побачення з Тібо Куртуа, і француз в один дотик відправив м'яч у верхній кут воріт гостей.

На 56-й хвилині Тюрам оформив дубль. Плеа завдав удар з меж штрафного майданчика, Куртуа відбив м'яч перед собою, а вінгер "Боруссії" спокійно добив сферу в сітку. Офсайду у Тюрама не було, так як на лівому фланзі затримався Флоран Менді.

"Реал" зміг відповісти забитим м'ячем на 87-й хвилині. Автором результативного удару став Карім Бензема. Нічию "вершковим" на 90+3-й хвилині приніс Каземіро.

"Шахтар" залишився лідером групи, маючи в активі 4 очки. "Боруссія" і "Інтер" (по 2 очки) ділять друге і третє місця, "Реал" (1) знаходиться на останньому місці.

Третій тур - 3 листопада: "Шахтар" - "Боруссія" Менхенгладбах (19:55), "Реал" - "Інтер" (22:00).
Четвертий тур - 25 листопада: "Боруссія" Менхенгладбах - "Шахтар" (19:55), "Інтер" - "Реал" (22:00).
П'ятий тур - 1 грудня: "Шахтар" - "Реал" (19:55), "Боруссія" Менхенгладбах - "Інтер" (22:00).
Шостий тур - 9 грудня (22:00): "Інтер" -  "Шахтар", "Реал" - "Боруссія" Менхенгладбах.